Individuální kurzy

Co jsou individuální kurzy

Individuální kurzy pořádám on-line přes skype. Kurzy jsou určeny pro jednotlivce nebo malé skupiny. Kurzy je možno absolvovat ve vypsaném termínu nebo některé z nich lze přizpůsobit přímo Vašim časovým možnostem.

Všechny kurzy jsou zakončeny certifikátem.

Jak probíhají on-line skype kurzy

Kurzy on-line přes skype  jsou určeny pro setkání jednotlivců nebo mylých skupin formou videohovorů a lektorky Kláry Hanzalové. Kurzy tak můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova. Je pro Vás připraven dostatek materiálů interaktivním vysvětlením. V případě některých kurzů dostanete audionahrávky, které nahradí praktickou část kurzu.

V případě, že na svém PC či tabletu nemáte nainstalovaný skype, zašlu potřebný návod na jeho instalaci z internetu. Instalace je samozřejmě jednoduchá a bezplatná.

ODKAZ KE STAŽENÍ:

Skype (PC) si můžete stáhnout zde >>>
Skype (Android) si můžete stáhnout zde >>>

Po přihlášení do kurzu Vám bude mailem zaslány pokyny k přihlášení na skype do skupiny kurzu. Po absolvování on-line kurzu Práce s ušními a tělovými svícemi Vám bude poštou zaslán certifikát v tištěné podobě.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ  ON-LINE

Přihlásit se můžete na email: terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz

Přihlásit se můžete na předem vypsaný termín. U některých kurzů lze domluvit individuální termín, který bude pro Vás vyhovující. Dále Vám zašlu veškeré detailní informace ohledně konkrétního kurzu, který jste si vybrali.  Také Vám budou emailem zaslány výukové materiály a skripta, které si můžete vytisknout a v průběhu on-line kurzu si do nich vpisovat další poznámky z probraných informací.

 

Reference účastníků individuálních on-line kurzů:

Děkuji za perfektní kurz Symbolové terapie vhledem i Kláře, za její přátelské vedení a přístup. "Symbolovku" doporučuji všem, kteří se potýkají s klientelou, se kterou si neví rady.
(Martina K.)

Doporučuji absolvovat kurz Tarotu touhle formou. Naprosto perfektní individuální přístup, mohla jsem se ptát, kdykoliv, nic mě neomezovalo, všechno bylo vysvětleno. Neměla jsem k online výuce vůbec důvěru, ale tohle mě fakt překvapilo. Kláro dík!!
(Jarmila G.)

Milá Kláro, co říct? Moc díky za kurz EFT, který jsme spolu měli. EFT teď používám prakticky stále. A taky moc díky, že jsi se mnou měla trpělivost.
(Zuzana S.)

Technika Harmonizace vnitřního muže, ženy a dítěte - MUŽEDI mě naprosto nadchla. Kurz je celý prožívací, žádné zbytečné vysvětlování, dokonce i přes skype to krásně funguje. Moc děkuju Kláro, že jsme mohli spolu kurz "prožít".
(Silva P.)

Chtěla bych mooóc poděkovat Klárce, za naprosto úžasný kurz s vyčerpávajícím info, těším se na další! Vřele doporučuji!
(Dana M.)

...děkujeme za dnešní poučný seminář aplikace Těl.svící,získali jsme mnoho zajímavých informací,které využijeme při své praxi.......už teď se těšíme na další seminář......
(Martina B.)

 

 

 

 

 
Dnes je 25.09.2018 svátek má Zlata

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>

VHS převod, Digitalizace | Vířivky |