Chcete se naučit umění vykládání tarotových karet?

Výuka intuitivní formou.

Kurzy tarotu, které pořádám, kladou velký důraz na intuitivní chápání jednotlivých karet a jejich vzájemné spojení. Nemusíte se namáhavě učit obrovské množství informací a pamatovat si několikastránkové výklady jednotlivých karet. Důležité je, vytvořit si ke každé kartě určitý vztah, důvěrně se s ní seznámit, identifikovat se s ní, procítit ji na základě vlastní zkušenosti a vlastního příběhu. Naučíte se jednoduše propojovat kombinace tarotových karet. Naladit se skrze ně na příběh, situaci, stav, děj, proces apod., přesně podle toho, co chcete pomocí karet zrcadlit. Kurz výkladu tarotu je určen jak úplným začátečníkům, tak „chronickým“ začátečníkům, ale i všem, kteří chtějí proniknout do intuitivního vykladačství. V průběhu kurzu budeme pracovat s intuicí, s naladěním na vlastní nevědomou část. Naučíme se důvěřovat svým vhledům, zesílit sebevědomí, které je důležitým předpokladem každého kartáře a kartářky.

Termín kurzu:

On-line kurz přes skype: přibližně březen 2022, kurz probíhá 3 dny, a to pátek+sobota+neděle (9:00 – 16:00 hod.) nebo Pelhřimov: kurzy v roce 2021 budou probíhat pouze online formou) Cena: 4.200 Kč (Tarotové karty nejsou v ceně kurzu. Každému účastníku kurzu poskytuji následné bezplatné poradenství v jeho praxi).

Náplň kurzu:

Etika kartáře Na kurzu tarotu se naučíte, co je vhodné klientovi říkat a co ne, jak si poradit se sdělením nepříjemných zpráv. Do jaké hloubky interpretovat karty u jednotlivých klientů. Význam všech 78 karet Velké a Malé arkány Seznámení s významem, pochopení obsahu a uvědomění si každé karty na základě vlastního příběhu života. Každou kartu budeme interpretovat ze všech rovin lidského života. Kombinace tarotových karet Naučíte se, jak správně číst karty a jejich vzájemné kombinace jednoduše a jasně. Karty k Vám budou hovořit v jasných výrocích a větách. Výklady a čtení pro jednotlivé životní oblasti Naučíte se chápat a vnímat jednotlivé karty a jejich kombinace v souvislosti s materiálním světem. (finance, práce, tvůrčí procesy, zdraví, hmotný úspěch či neúspěch). Dále pochopíte rovinu emocí a lidských citů (charaktery osob, povahové vlastnosti, vztahové záležitosti, manželství, rozchody, vnitřní spokojenosti a nespokojenosti, duchovního pokrok). Naučíte se vidět, jak se postavit vnitřně či jaké chování zaujmout v případě běžných životních situací, jak se posouvat v životě a rozumět jeho výzvám a zkouškám. Naučíte se interpretovat vnitřní mentální svět, svět myšlenek, iluzí, intrik, nápadů a ideálů, které provází každou životní oblast a samozřejmě, kdy a jak se nejlépe rozhodnout a jaké poučení si odnést z těžkých životních časů. Živlové pochopení tarotových karet Naučíte se rozumět principům živlů, které zastupují karty malé arkány. Aplikovat toto pochopení na výklady tak, aby byly co nejpřesnější. Divinační systémy Proniknete nejen do klasických a tradičních divinačních neboli vykládacích systémů. (technika volby, keltský kříž, domy horoskopu, partnerské srovnání, časová divinace apod.) Zároveň budete schopni sestavovat vlastní divinační systémy. Tarot jako terapie a psychologie Pochopíte, jak vnímat tarotové karty jako „psychoterapeuta a psychologa“, rádce a zrcadlo v každodenním životě. Na kurzu rozvinete také svou intuici a sebedůvěru Budete schopni neposuzovat a neprojektovat si své vlastní vědomé nebo nevědomé nastavení v průběhu výkladu. Dozvíte se, jak vykládat sami sobě, a dokázat tak pomoci proniknout do vlastních dějů života.

Jak probíhají osobní kurzy Tarotu

Osobní kurzy Výkladu Tarotových karet jsou určeny pro menší skupiny a konají se v Pelhřimově. Je pro Vás připraven dostatek výukových materiálů a speciální pomocné listy pro pochopení příběhu systému karet. V roce 2021 probíhají kurzy pouze online.

Jak probíhají kurzy Tarotu On-line (po Skype)

Kurz Tarotu online absolvujete z pohodlí Vašeho domova. Je určen pro menší skupinu účastníků a probíhá formou živého videohovoru po Skype. Online kurzy po skype jsou naprosto adekvátní osobním kurzům, které pořádám v Pelhřimově.Je pro Vás připraven dostatek výukovýh materiálů a speciální pomocné listy pro pochopení příběhu systému karet.

Jak se přihlásit na kurz?

Na kurz výkladu tarotu on-line se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu a jeho konání. Do formuláře nebo emailu nezapomeňte uvést termín kurzu Tarotu o který máte zájem.

Mám nainstalovaný Skype

V případě, že program Skype máte již nainstalovaný a používáte, zašlu Vám po přihlášení do online kurzu, a po jeho úhradě na Váš email návod k přihlášení do skupiny kurzu.

Nemám nainstalovaný Skype

Pokud na svém počítači, tabletu nebo telefonu nemáte program Skype nainstalovaný, můžete si ho stáhnout z oficiálních stránek Microsoftu. Instalace je velmi jednoduchá a zdarma. Po přhlášení do online kurzu a jeho úhradě, Vám na Váš email zašlu návod k přihlášení do skupiny kurzu.Skype (PC nebo Android) si můžete stáhnout zde >>> Tento odkaz neslouží k přihlášení na online kurzy, ale pouze jako odkaz ke stažení programu Skype.

Jak se přihlásit na kurz?

Na kurz Tarotu se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu a jeho konání. Do formuláře níže nebo emailu terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz nezapomeňte uvést termín kurzu Tarotu o který máte zájem.

Další informace o kurzech Tarotu a zajímavosti o tarotových kartách naleznete na www.klara-tarot.cz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz/y

    (*)

    (*) - povinné položky

    Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů