Kurzy

Kurzy a semináře

Máte-li zájem o kurz ve vašem regionu nebo nehodí-li se Vám termín z mé nabídky, napište mi na terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz.
Nabízím individuální kurzy při minimálním počtu čtyř účastníků.

Termíny kurzů a seminářů - Mgr. Klára Hanzalová

KURZY POŘÁDÁM PRAVIDELNĚ PO CELÝ ROK V PRAZE (Praha 2, Italská 2), v ČÁSLAVI a také některé kurzy probíhají formou on-line přes skype.

 Kurzy Klára HanzalováV LEVÉM MENU NALEZNETE KURZY A DALŠÍ INFORMACE

Reference účastníků kurzů a seminářů

Všem mockrát děkuji za reference.

KURZ SITUAČNÍ ALFA TERAPIE

Tvoje metoda je úžasná. Kdybych byla nestranný kritik a použila jen rozum, řeknu o tvojí metodě, že je hravá a tvůrčí. Klient má pocit, že se mu věnuješ naprosto výlučně, že něco smysluplného se sebou dělá sám a také, že se někam posouvá (nejlépe k odstranění příčiny svých problémů). Svět vědomí a podvědomí se doplňují naprosto přirozeně. Je tam zachovaná linearita a lidská časová posloupnost (to klient zná, neleká ho neznámé).  Právě z toho důvodu bych ji hodnotila jako metodu velmi účinnou.

Z hlediska duchovní cesty tato metoda zapadá do stavebnice nezbytného poznání sebe (přirovnávám k sokratovskému), bez kterého nejde jít dál.

Jindra (České Budějovice)

Moc díky za kurz, který byl opravdu fantastický, navíc tam své sehrály i úžasné vibrace a pravděpodobně i plazmový generátor. Tak jako tak šlo opravdu o ojedinělý zážitek a myslím si, že to tak asi hodnotíme všechny :-).

Metoda sama o sobě je myslím skvělá.

Martina (Zlín)

Ahoj Klárko,
děkuji Ti za perfektní kurz. Zúčastnila jsem se již několika kurzů, které pod Tvým vedením, jsou skvělé, ale kurz SAT, je naprostá špička. Člověk spoustu věcí ví, uvědomuje si, co je správné, co by měl, či neměl, ale když je v této terapii prožije, tak to již není jen o vědění, ale o prožití, naprostého hlubokého pochopení, uskutečnění a uvolnění nepotřebných nánosů. Opravdu velmi silný zážitek a načerpání velké síly. Síla nevědomě používáná proti sobě, která se nyní opuštěním těch destrukčních vazeb a přesvědčení mění v tvořivou, přínosnou a to v dnešní době potřebujeme všichni. A to vše znásobené Tvou profesionalitou a srdečným otevřeným jednáním, s tím, že jsme se sešla fantastická skupina, která si bezvadně sedla a to dotvořilo celý rámec tohoto skvělého kurzu. S láskou děkuji:-)

Květa (Třebíč)

KURZ CHANNELINGU


Kurz Channelingu květen 2013

„Na kurz regresní terapie jsem se velmi těšila a musím uznat, že do puntíku splnil má očekávání. Klára podávala vše jasnou a srozumitelnou formou, vysvětlovala souvislosti a navíc díky (mnohdy humorným) příkladům z praxe jsem se ani na chvíli nenudila. Po absolvování základního kurz jsem se nebála začít auditovat své přátele a potěšily mě první dobré výsledky. Stejně tak pokračovací kurz mě moc bavil, protože odvádění přivtělených duší je skutečně „kreativní práce“. Kláře bych chtěla moc poděkovat, díky hlubinné abreaktivní psychoterpii se mi otevřely úplně nové obzory (nejen) v pochopení lidské psychiky. Regrese je prostě „královna“ mezi psychoterapeutickými disciplínami, která nabízí obrovské možnosti v řešení nejrůznějších problémů. Jsem zkrátka nadšená a rozhodně se auditování budu věnovat i nadále.“
Vanda (Praha)

Ahojky Klárko,

chci Ti moc poděkovat za kurz hlubinné abreaktivní psychoterapie, který jsem u Tebe absolvovala.Jsi opravdu člověk na svém místě, hezky jsi nám všem vysvětlila podstatu, aby každý pochopil, co je vlastně regresní terapie.
Kurz si vedla opravdu skvěle a mně se na něm moc líbilo.Přeji mnoho dalších a spokojených absolventů a tento kurz doporučuji.

Měj se moc hezky
(Linda HAP Praha)

Milé Kláře mnohokrát děkuji za skvěle odvedený kurz Channelingu. Všichni jsme našli to, kvuli čemu jsme na kurz dorazili. Vedení kurzu předčilo mé očekávání, přátelský přístup lektorky a celková atmosféra na kurzu byla porstě úžasná.
(Monika - Channeling)


(Kurz Regrese Praha)

Ahoj Kláro,

Kurs byl pro mne jako raketový start, já si koněčně věřím, mám radost ze
života a cítím se silná a plná energie!!! Byl mým sebepotvrzením, že
nejsem tak divná, jak jsem se cítila. Dostala jsem tolik odpovědí a
cítím velikou vděčnost.
A nejúžasnější na tom je, že z toho má prospěch i mé okolí (...
manžela mi asi někdo vyměnil, protože takhle pokorný snad byl jen na
začátku vztahu a to už je pěkných let... :-)) ).
Kéž by mi ta energie a víra už zůstala. Abych se zařadila na své
místo a postavila na vlastní nohy.

Ty jsi to dokázala. Obdivuji a přeji nádherný výtah vzhůru, do
jednoty a lásky.
(Danča - Channeling Praha
)

 Dnes je 15.10.2018 svátek má Tereza

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>

VHS převod, Digitalizace | Prodej vířivek. Vířivka na zahradu a vířivé vany do domu. |