Kurz ušních a tělových svící

KURZ POUŽITÍ UŠNÍCH A TĚLOVÝCH SVÍCÍ HOXI 

Termín: 15.9. 2018 (8-14 hod) - On-line skype seminář


Lektor: Mgr. Klára Hanzalová
Pro koho je kurz určen: Kurz ušních a tělových svící je určen pro terapeuty i pro laickou veřejnost.

Kurz je určen jak terapeutům, masérům, tak i každému, kdo by se chtěl o použití svíček dozvědět více a naučit se s nimi pracovat. Naučte se správnému využití ušních a tělových svíček. Naučíte se jak užívat svíčky nejen ve fyzické oblasti, ale i pro Váš duchovní rozvoj!

Naučíte se pracovat jak s klasickými tělovými svícemi s včelím voskem, tak i se svícemi silně energetizujícími - bílými, černými a barevnými čakrovými svícemi. Kurz je zakončen certifikátem!

Kurzy aplikace ušních a tělových svící HOXi pořádáme od roku 2012. Na našich kurzech se můžete nejen naučit základní použití svící, ale také základy diagnostiky z nedopalku svíce, metodiku použití, ale také a hlavně si aplikaci vyzkoušíte přímo na kurzu sami na sobě. Každý účastník od nás dostane výuková skripta a svíce pro praktické cvičení na kurzu.

KURZ JE ZAKONČEN CERTIFIKÁTEM

NÁPLŇ KURZU

  • Základy práce s ušními i tělovými svícemi.
  • Diagnostika
  • Odstraňování příčin nemocí
  • Terapie a postup
  • Aplikace svíček na akupresurní body na ruce
  • Práce s jemnohmotnými těly - čakrami
  • Odblokování na psychické úrovni
  • Využití tělových svíček v duchovní práci

 

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ  ON-LINE

Přihlásit se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře>>>zde. Do poznámky uveďte název a termín kurzu, o který máte zájem.

Na základě Vaší písemné přihlášky Vám bude rezervováno místo. Přibližně 14 dní před kurzem Vám bude zaslaná faktura pro zaplacení kurzovného. Jakmile fakturu uhradíte, budou Vám zaslány mailem výukové materiály a skripta, které si můžete vytisknout a v průběhu on-line kurzu si do nich vpisovat další poznámky z probraných informací o práci s ušními a tělovými svícemi HOXI.

JAK PROBÍHÁ KURZ ON-LINE

Kurz on-line přes skype  je určen pro setkání malé skupiny formou videohovorů a lektorky Kláry Hanzalové. Kurz můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova. Je pro Vás připraven dostatek fotomateriálu s interaktivním vysvětlením, který nahradí praktickou část kurzu.

V případě, že na svém PC či tabletu nemáte nainstalovaný skype, zašlu potřebný návod na jeho instalaci z internetu. Instalace je samozřejmě jednoduchá a bezplatná.

ODKAZ KE STAŽENÍ:

Skype (PC) si můžete stáhnout zde >>>
Skype (Android) si můžete stáhnout zde >>>

Po přihlášení do kurzu Vám bude mailem zaslány pokyny k přihlášení na skype do skupiny kurzu. Po absolvování on-line kurzu Práce s ušními a tělovými svícemi Vám bude poštou zaslán certifikát v tištěné podobě.

 

Cena kurzu: 1490,-

Bližší informace o kurzu a platbě obdržíte ihned po zaslání přihlášení do kurzu. 

 

Na kurz Použití ušních a tělových svící navazuje rozšiřující kurz Triangulární HOXI terapie © tělovými svícemi & Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící Hoxi ON-LINE. Více informací zde>>>

 

 

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Na kurzu jsem pochopila, jak svíce fungují a jak s nimi mám pracovat. Dostalo se mi mnoho zajímavých rad a informací, které obohatí mou práci masérky. Kurz byl výborně odveden, opravdu jsme si to užili.
Jana - masérka

Na kurz jsem přišla, protože jsem chtěla pomoci ve své rodině. Informace, které jsem se dozvěděla předčily mé čekávání, a za to moc děkuji. Svíčky téměř vyléčily artrózu mé maminky, která kvůli bolestem skoro nemohla chodit, a dceru, která trpěla atopickým ekzémem a chronickými rýmami.
Zdeňka - účetní

Kurz práce se svíčkami byl supr. Skvělá parta, skvělá lektorka. Jsem profesionální masérka a díky všem informacím, které jsem se na kurzu dozvěděla, používám již svíčky denně a téměř u každého klienta. Opravdu doporučuji všem se naučit se svíčkami pracovat.
Veronika, masérka a terapeutka (České Budějovice)

Tělové svíce jsem znal již dříve, ale díky kurzu, který jsem absolvoval jsem pochopil jejich funce a vlastnosti daleko lépe a hlavně jsem si uvědomil, že svícemi mohu pomoci svým zákazníkům o mnoho více a účiněji než jsem si myslel doposud. Naučil jsem se taky základy diagnostiky z nedopalku.
Petr, masér (Prostějov)

Kurz byl super. Děkuji. Díky všem velmi zajímavým zprávám jsem se naučila, jak práci se svícemi zkombinovat s jinými technikami – reiki a dalšími způsoby harmonizace. Dost jsem změnila pohled na svíce, o kterých jsem si dříve myslela, že jsou hlavně na práci s tělem. Svíce dokážou opravdu mnohem víc – fungují na všech úrovních a na úrovni psychiky a energií fungují skvěle. Děkuji za předané informace.
Jana, terapeutka (Praha)

Dobrý den, jako zubařka jsem přišla na kurz pouze proto, že mi kamarádka doporučila tělové svíčky na záda, která mě při práci bolí. Ale díky všemu, co na kurzu proběhlo, jsem se rozhodla začít využívat ušní a tělové svíčky i ve své práci. Mám již prvních pár výsledků a doporučuji všem – hlavně z řad nás – lékařů a všem, kteří pracují s lidmi jako praktici. Jděte do toho!
Kateřina, lékařka (Hradec Králové)

Absolvoval jsem kurz již před více než rokem na doporučení známé. Jsem masér a svíce jsem chtěl zařadit do své nabídky. Díky kurzu jsem zjistil, že tělové svíce mohu kombinovat i s masážemi a doporučuji je i svým zákazníkům.
Honza, masér (Olomouc)

Na jaře jsem byla na Vašem kurzu v Praze a jsem hodně spokojena. Jsem bývalá zdravotní sestra v důchodu a svíce používám hlavně pro sebe a svého manžela. Manžel je po operaci kyčlí a svíce mu pomohly při rehabilitaci i hojení po operaci. Díky kurzu jsem se přestala bát pokládat svíce na některá místa a získala více informací o použití. Moc děkuji.
Marie, (Liberec)

Kurzy u nás absolvovalo již mnoho z Vás. Někteří nám zaslali také reference či zpětnou vazbu, za což Vám všem moc děkujeme. Pokud jste absolventem našich kurzů, budeme rádi, když nám i Vy napíšete, zda jste byly spokojeni a jestli Vám kurz něco přinesl. (pište na email: info@hoxi.cz)

Ušní a tělové svíce HOXI - očistné tělové svíčky HOXI - čakrové tělovés více HOXI

Na kurzu je možno zakoupit svíčky za zvýhodněnou cenu. Kurz je zakončen certifikátem.

Svíčky, které jsou na kurzu používány na "živých kurzech", které probíhají v Praze (srpen 2017) jsou z produkce českého výrobce - ušní a tělové svíce HOXI. Tyto svíčky vynikají výbornými technickými vlastnostmi při hoření, jsou vyrobeny z ryze přírodních materiálů s příměsí bylinných olejů a protizánětlivé kurkumy. Naučíte se pracovat jak s klasickými tělovými svícemi s včelím voskem, tak i se svícemi silně energetizujícími - bílými, černými a barevnými čakrovými svícemi.

 

 

DOPORUČUJEME:

Naučte se speciální harmonizační techniku, využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI. Technika je vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.

Představujeme Vám NOVINKU, originální, autorskou Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi. Triangulární HOXI terapie  je vhodná pro pokročilejší z Vás (terapeuty, maséry, lékaře nebo i laiky), kteří již se svícemi HOXI pracují, mají základní znalosti problematiky a aplikace tělovými svícemi a chtěli by se naučit tělové svíce HOXI využívat na profesionální, terapeutické úrovni ve své praxi či domácím (rodinném) použití.

 Více info....

Dárkový poukaz na kurz

Udělejte radost svým známým zakoupením poukazu Kurzu použití ušních a tělových svící, který lze využít v roce  2018. Kurzy pořádáme pravidelně po celý rok, a to jak formou ON-LINE kurzů, tak osobně v Praze.
Pro zaslání originální vytištěného dárkového poukazu nás kontaktujte emailem: terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz

 

 

 

 
Dnes je 16.10.2018 svátek má Havel

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>

VHS převod, Digitalizace | Prodej vířivek. Vířivka na zahradu a vířivé vany do domu. |