Kurzy regrese pro začátečníky

Kurz Regresní terapie pro začátečníky (Hlubinná abreaktivní psychoterapie I.) 

Termín: 15.-17.6.2018 (denně 11-18 hod.)- Centrum zdraví Natura, Praha 2, Italská 2


Kurz obsahuje 24 hodin teoretické a praktické výuky terapeutické techniky regerese, založené na zpracování traumatických zážitků z blízké i dávné minulosti.
Po absolvování kurzu se budete schopni orientovat v základních mechanismech metody, kterou je vhodné s překvapujícími výsledky aplikovat např. při poúrazové rehabilitaci či pooperačních stavech, chronických bolestech (migrény, problémy se zažíváním, bolesti zad, končetin atd.), neurózách (panické stavy, fobie, úzkost, strach atd.), vztahových problémech, psychosomatických potížích, problémech s nadváhou.

Na kurz regresní terapie pro začátečníky navazuje pokračující kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese II, na který se můžete hlásit zároveň s přihlášením na kurz pro začátečníky a absolvovat oba kurzy ihned po sobě. Na kurzu Regrese pro pokročilé se naučíte pracovat s klienty přes prostředníka (medium) a ovládnou práci s klienty, kteří se nemohou zúčastnit sezení. Dále je kurz Regrse II. věnován práci s parazitujícími entitami, astrálními entitami, které by mohly sehrávat v sezení regrese významnou negativní roli.

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese je schválen A. Dragomireckým, jelikož se jedná o jeho metodu. V dnešní době je mnoho technik regresí, které mají velmi málo společného se skutečnou terapií Regrese. Z regrese se stal tak bohužel zavádějící pojem, padající na úroveň bulvární ezoteriky, která tuto exaktní techniku degradovala. Jiné techniky regresních terapií, zvláště techniky autoregresí, regresí s "anděly" apod. jsou velmi nebezpečné, jelikož nejsou vystavěny na dlouholeté praxi a exaktnímu přístupu k lidské psychice. Hlubinná abreaktivní psychoterapie - regrese dle A. Dragomireckého je naprosto bezpečná a dlouhodobě osvědčená funkční terapie.

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese pořádám od r. 2007 s laskavým svolením autora terapie pana A. Dragomireckého, u kterého jsem absolvovala výcvik v r. 2004/2005

Harmonogram kurzu:

  • 1.den - Teoretická část - seznámení s metodou, vymezení pojmů užívaných v psychoterapii, mentální cvičení
  • 2.den - Teoretická část - postup při práci, praktická ukázka regrese, mentální cvičení, praktická část
  • 3.den - Převedení teorie do praxe, diskuze, praktická část kurzu - uchazeči pracují samostatně pod supervizí lektora

Místo konání: Praha 2, Italská 2, Centrum zdraví Natura

Přihlásit se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře>>>zde. Do poznámky uveďte název a termín kurzu, o který máte zájem.

Cena kurzu: 3500,-

Bližší informace o kurzu a platbě rezervační zálohy obdržíte ihned po zaslání přihlášení do kurzu. 

Rezervační záloha slouží k zajištění místa na kurzu a činí 500,-

 

Na kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE I.(REGRESE)  navazuje kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE II. (REGRESE II) více info >>>

V případě absolovování obou kurzů je kurz zakončen certifikátem.Dnes je 19.06.2018 svátek má Leoš

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>