Kurzy regrese pro začátečníky

Kurz Regresní terapie pro začátečníky (Hlubinná abreaktivní psychoterapie I.) 

Termín konání: 19.-20.1.2019 (denně 8-14 hod.) - on-line skype seminář -PLNĚ OBSZANO!!
                           další termín kurzu proběhne na jaře 2019 v Praze

PLNOHODNOTNÝ KURZ ADEVKÁTNÍ OSOBNÍMU KURZU. Osobní kurzy pořádám v Praze 1x ročně v létě.

Kurz HAP I.- regresní terapie - regrese obsahuje 14 hodin on-line výuky techniky regresní terapie, zaslání několika vícehodinových ukázek ze sezení regrese ve fromátu MP3 a následnou konzultaci 2 hodiny. Kurz je zakončen certifikátem.

Po absolvování kurzu se budete schopni orientovat v základních mechanismech metody, kterou je vhodné s překvapujícími výsledky aplikovat např. při poúrazové rehabilitaci či pooperačních stavech, chronických bolestech (migrény, problémy se zažíváním, bolesti zad, končetin atd.), neurózách (panické stavy, fobie, úzkost, strach atd.), vztahových problémech, psychosomatických potížích, problémech s nadváhou.

Na kurz regresní terapie pro začátečníky navazuje pokračující kurz Regresní psychoterapie - regrese II, na který se můžete hlásit zároveň s přihlášením na kurz pro začátečníky a absolvovat oba kurzy ihned po sobě. Na kurzu Regrese pro pokročilé se naučíte pracovat s klienty přes prostředníka (medium) a ovládnou práci s klienty, kteří se nemohou zúčastnit sezení. Dále je kurz Regrse II. věnován práci s parazitujícími entitami, astrálními entitami, které by mohly sehrávat v sezení regrese významnou negativní roli.

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese je schválen A. Dragomireckým, jelikož se jedná o jeho metodu. V dnešní době je mnoho technik regresí, které mají velmi málo společného se skutečnou terapií Regrese. Z regrese se stal tak bohužel zavádějící pojem, padající na úroveň bulvární ezoteriky, která tuto exaktní techniku degradovala. Jiné techniky regresních terapií, zvláště techniky autoregresí, regresí s "anděly" apod. jsou velmi nebezpečné, jelikož nejsou vystavěny na dlouholeté praxi a exaktnímu přístupu k lidské psychice. Hlubinná abreaktivní psychoterapie - regrese dle A. Dragomireckého je naprosto bezpečná a dlouhodobě osvědčená funkční terapie.

Jak probíhají on-line skype kurzy

Kurzy on-line přes skype  jsou určeny pro setkání malých skupin formou videohovorů a lektorky Kláry Hanzalové. Kurzy tak můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova. Je pro Vás připraven dostatek materiálů s interaktivním vysvětlením, audionahrávky několikahodinových sezení regrese, které nahradí praktickou část kurzu. 

V případě, že na svém PC či tabletu nemáte nainstalovaný skype, zašlu potřebný návod na jeho instalaci z internetu. Instalace je samozřejmě jednoduchá a bezplatná.

ODKAZ KE STAŽENÍ:

Skype (PC) si můžete stáhnout zde >>>
Skype (Android) si můžete stáhnout zde >>>

Po přihlášení do kurzu Vám bude mailem zaslány pokyny k přihlášení na skype do skupiny kurzu.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ  ON-LINE

Přihlásit se můžete prostředníctvím kontaktního formuláře zde >>>>


Cena on-line kurzu: 3500,-


Přihlásit se můžete mailem na: terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz

Na základě přihlášení Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Na kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE I.(REGRESE)  navazuje kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE II. (REGRESE II) více info >>>

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie - regrese pořádám s laskavým svolením autora terapie pana A. Dragomireckého, u kterého jsem absolvovala výcvik v r. 2004/2005

Reference z kurzů si můžete prohlédnout zde >>>Dnes je 15.10.2018 svátek má Tereza

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>

VHS převod, Digitalizace | Prodej vířivek. Vířivka na zahradu a vířivé vany do domu. |