Kurzy výkladu karet - Tarot

Kurzy výkladu karet -TAROT - KURZ ON-LINE - přes skype

Termín kurzu: 26.11. (neděle)+3.12. (neděle)+10.12. (neděle)+17.12.2017 (neděle) - vždy 9-15 hodin

Kurz obsahuje 24 hodiny teoretické i praktické výuky plus pro každého účastníka jednu hodinovou bezplatnou individuální konzultaci.

Kurz výkladu karet  je určeny pro všechny, kteří se chtějí naučit číst symboliku pradávných Tarotů. Kurz je zaměřen na tradiční intuitivní pojetí výkladu jednotlivých karet velké i malé arkány. V současné době existuje na trhu mnoho knih, které přetékají informacemi o významech jednotlivých karet. Možná se mnoho z Vás setkalo i s rozdílnými výklady, které literární prameny uvádějí. Na kurzu výkladu karet se nebudete nazpaměť "biflovat" jednotlivé významy, ale naučíte se spíše chápat každou kartu jako určitý moment v životě.

Kurz výkladu Tarotu není zaměřeny na naučení se významů karet tak, jak je známe právě z knih. Na kurzu je kladen důraz především na intuitivní a pocitové vnímání jednotlivých karet. Dále je kurz zaměřen na sestavování různých vykládacích systémů Tarotových karet a samozřejmě na vztahování významů jednotlivých karet na běžné životní situace. Velký důraz je kladen na praxi a individuální přístup. Jedná se o kurz zážitkový, budete mít možnost se naučit souznít s jednotlivými kartami pomocí vhledu do jejich symboliky a zažít jejich významy ve vlastním nazírání na svět.

NÁPLŇ KURZU VÝKLADU KARET - TAROT

  • Symbolika v Tarotu. Pro ty, kteří svůj  Tarot ještě nemají pomůžeme při výběru optimální sady.
  • Seznámení se s jednotlivými kartami a jejich významy - velká i malá arkána - intuitivní orientace v symbolice
  • Nalezení cesty vlastní intuice a vnímání pocitů při výkladu
  • Etika kartáře - práce s klientem
  • Práce při vlastním vykládání karet
  • Výklad karet jako psychoterapeutický nástroj - hledání optimálního řešení a příčin
  • Sestavování vlastních vykládacích systémů
  • Souvislosti významů karet v životě a každodenních situacích (vztahové, pracovní, zdravotní, časové, existenční, psychoterapeutické, hledání řešení, dilema při rozhodování, hledání příčin)

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ V PRAZE NEBO NA KURZ ON-LINE

Přihlásit se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře>>>zde. Do poznámky uveďte název a termín kurzu, o který máte zájem.

Na základě Vaší písemné přihlášky Vám bude zaslána faktura pro zaplacení rezervační zálohy 500,- pro rezervaci Vašeho místa na kurzu.  Přibližně týden před kurzem Vám pak bude zaslána druhá faktura na doplacení zbylé částky, která činí 3000,-. Dále maielm obdržíte výkové materiály a skripta, které si můžete vytisknout a v průběhu on-line kurzu si do nich vpisovat další poznámky z probraných informací.

JAK PROBÍHÁ KURZ ON-LINE

Kurz on-line přes skype  je určen pro setkání malé skupiny formou video- hovorů a lektorky Kláry Hanzalové. Kurz můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova.

V případě, že na svém PC či tabletu nemáte nainstalovaný skype, zašlu potřebný návod na jeho instalaci z internetu. Instalace je samozřejmě jednoduchá a bezplatná.

ODKAZ KE STAŽENÍ:

Skype (PC) si můžete stáhnout zde >>>
Skype (Android) si můžete stáhnout zde >>>

Po přihlášení do kurzu Vám bude mailem zaslány pokyny k přihlášení na skype do skupiny kurzu. Po absolvování on-line kurzu Výkladu karet Tarotu Vám bude poštou zaslán certifikát v papírové podobě.

 

Kurzovnéčiní 3500,- za všechny 4 dny výuky.

Bližší informace o kurzu a platbě rezervační zálohy obdržíte ihned po zaslání přihlášení do kurzu.  Rezervační záloha slouží k zajištění místa na kurzu a činí 500,-

Vedoucí lektor kurzu: Mgr. Klára Hanzalová.

 

KURZY VÝKLADU KARET TAROTU JSOU URČENY PRO MALÉ SKUPINY MAXIMÁLNĚ 6 ÚČASTNÍKŮ

TIPY PRO POŘÍZENÍ VHODNÉ VYKLÁDACÍ SADY

Pokud budete potřebovat radu ohledně vhodné vykládací sady, neváhejte mi rovněž napsat, ráda doporučím.

Předbžně uvádím vhodné sady, které mají zachovanou hermeticku symboliku příběhu života v Tarotu:

Ciro Marchetti: Tarot snů
Ciro Marchetti: Zlatý tarot
Rider Waite tarot
Pictorial key to the Tarot
apod.

Reference některých účastníků kurzu výkladu karet Tarotu

Ahoj Kláro, děkuji za moc užitečný kurz, konečně jsem pochopila, jak Tarotové karty fungují. Z knížek o Tarotu  jsem byla spíše zmatená, ale teď je mi všechno jasné. (Renata D.)

Chctěla bych poděkovat za skvělý kurz. Už jsem byla na jiném kurzu u konkurence, ale opravdu tohle je třída. Jednoduše, logicky, názorně vysvětleno, vše začlo dávat smysl. Bez pozlátek a filozofických řečí kolem. Fakt díky. (Jolana B.)

Kurz doporučuji, protože u paní Hanzalové se to skutečně naučíte. Kurz je sice opravdu intenzivní, ale mám pocit, že se mi karty a všechno, co s nimi souvisí nějak samo nalilo do hlavy. Až tomu sama nerozumím. Navíc, opravdu přínosné do života jako celek. Lektorku doporučuji. (Martina D.)

Super vysvětleno, zábavnou a hravou formou. Doporučuji!!! (Vlaďka P.)

Když jsem se přihlásila na kurz, měla jem obavy, že budu jediná ze všech, kteří jsou na začátku s vykládáním karet. Naštěstí nás tam bylo víc. Nikdy bych nevěřila, že se dá něco tak složitého pochpit na jednom kurzu, ale stalo se. Díky přístupu lektorky jsme si začala věřit ve vykládání a do karet jsem se úplně zamilovala. (Dáša F.)

Reference z kurzů si můžete prohlédnout zde >>>

 

 

 

 

 

 

 

 Dnes je 17.08.2018 svátek má Petra

Soubor Etické principy + CD - řízená meditace zdarma - Mgr.Klára Hanzalová - knihy

Kniha - Do duality a zpět - Klára Hanzalová

Videoupoutávka na knihu
Do duality a zpět:

Knihu Do duality a zpět si můžete objednat ZDE >>

VHS převod, Digitalizace | Vířivky |