Kurz použití ušních a tělových svíček Hoxi

Kurz použití ušních a tělových svíček

Kurzy aplikace Hoxi ušní a tělové svíce pořádám od roku 2012. Na kurzu se můžete nejen naučit základní použití ušních a tělových svící Hoxi, ale také základy diagnostiky z nedopalku svíce, metodiku použití, ale také a hlavně si aplikaci vyzkoušíte přímo na kurzu sami na sobě.

Termíny kurzů 

On-line webinář Použití ušních a tělových svící (Skype kurz) – 23.10.2021 (9:00 – 15:00 ), kurz je vedený živě v reálném čase
nebo
Pelhřimov:  termín bude upřesněn(kurzy jsou zrušeny z důvodů vládních zákázů a příkazů)


Kurz je určen jak terapeutům, masérům, tak i každému, kdo by se chtěl o použití ušních a tělových svíček Hoxi dozvědět více, a naučit se s nimi pracovat. Naučte se správnému využití ušních a tělových svící Hoxi. Naučíte se jak užívat svíce nejen ve fyzické oblasti, ale i pro Váš duševní rozvoj.

Náplň kurzu aplikace ušních a tělových svící Hoxi

Naučíte se pracovat jak s klasickými ušními a tělovými svícemi Hoxi s včelím voskem, tak i se svícemi silně energetizujícími – bílými, černými a barevnými čakrovými svícemi.

  • Základy práce s ušními i tělovými svícemi Hoxi.
  • Diagnostika
  • Odstraňování příčin nemocí
  • Terapie a postup
  • Aplikace svíček Hoxi na akupresurní body na ruce
  • Práce s jemnohmotnými těly – čakrami
  • Odblokování na psychické úrovni
  • Využití tělových svíček v duchovní práci


Jak probíhají osobní kurzy použití ušních a tělových svící Hoxi

Osobní kurzy aplikace ušních a tělových svící Hoxi  jsou určeny pro menší skupiny a konají se v Pelhřimově většinou v sobotu od 10h. (délka kurzu je 7-8 hodin teoretické i praktické výuky).

Jak probíhají kurzy – webináře Použití ušních a tělových svící Hoxi On-line (po Skype)

Kurz on-line přes skype  je určen pro setkání malé skupiny formou videohovorů a lektorky Mgr. Kláry Hanzalové. Kurz můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova. Je pro Vás připraven dostatek fotomateriálu s interaktivním vysvětlením, který nahradí praktickou část kurzu. (délka kurzu je 6-7h)


Cena kurzu použití ušních a tělových svící Hoxi je 1.590Kč
Každému účastníku kurzu poskytuji následné bezplatné poradenství v jeho praxi.

Kurz aplikace ušních a tělových svící Hoxi je zakončen certifikátem.

 

Triangulární HOXI terapie © tělovými svícemi Hoxi & Psychosomatika

Na kurz aplikace ušních a tělových svící Hoxi navazuje rozšiřující kurz Triangulární HOXI terapie © tělovými svícemi & Psychosomatika. Pokud chcete pracovat se svícemi na profesionální úrovni nebo Vás použití ušních a tělových svící HOXI natolik zaujalo, že by jste se chtěli naučit naši terapeutickou techniku, doporučujeme absolvovat oba kurzy.

 

Reference účastníků kurzů aplikace ušních a tělových svící Hoxi

 

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Formulář pro přihlášení na kurz/y

(*)

(*) - povinné položky