Unikátní terapeutická technika Matrix Reimprinting umožňuje uvolnit traumatické události nebo traumata, změnit vnitřní obrazy psychiky a tím i naše přesvědčení. Naše vnitřní přesvědčení jsou založená na nedostatku dostupných zdrojů, které drží záznamy z minulosti v našich energetických polích. Matrix Reimprinting se využívá jao nadstavba nebo soušást technik EFT a NLP. Pracuje s podvědomím lidské psychiky a mění zažité emoční a mentálně vzorce. Rekonstruuje naše vědomí a podvědomí přímo v energetické matrici energetického systému. Terapie Matrix reimpring je skvěle kombinovatelná se všemi podčástmi EFT a NLP.

Termíny kurzu

Termín konáníFormaPočet volných míst
7.9. 2024 (10:00-14:00)online-skype4
individuální termín pro 1 účastníkaonline-skype1

Co se na kurzu Matrix Reimprinting naučíte?

  • Zpracovat traumata z dětství a minulosti
  • Uvolnit negativní a omezující podvědomá přesvědčení
  • Odstranit neharmonické emoce
    (různé formy strachů, úzkosti, fobie, vzteky, pocity viny, křivdy, studu apod.)
  • Pomoci při nízkém sebevědomí a nesebedůvěře
  • Nalézt odpuštění druhým lidem i sobě
  • Nastartovat vlastní potenciál a sebeúctu

Co je Matrix Reimprinting

Terapie Matrix Reimprinting je technika, která využívá stimulaci (poklepávání) akupresních bodů v kombinaci s vizualizací. Vizualizace se odehrává na podvědomé úrovni přímo v příčině nastavení psychiky. Příčiny problémů, jako jsou negativní emoce nebo omezující myšlenková přesvědčení, se v průběhu terapie mění. Staré neharmonické podvědomé vzorce se nahrazují novými – harmonickými. Tento proces pak nastoluje rovnováhu v emocích, zvyšuje životní energii a pomáhá nalézt pozitivní vztah k sobě.

Matrix Reimprinting vychází z faktu, že podvědomé nastavení, tzv. programy řídí 95-98% chování a vtiskují se do člověka od jeho narození, přibližně do 6ti let věku (traumaty, špatné pochopení situace a pozorování chování druhých). Tyto programy vytvářejí vnitřní obraz o světu a o sobě, a mají tendenci se stále aktualizovat a znovu manifestovat. Celý organismus – tělo (DNA, hormonání systém), mysl a emoce jsou neustále pod vlivem těchto programů. Převážná většina psychických a fyzických onemocnění vzniká v důsledku jejich dlouhodobého působení. Matrix reimprinting pomáhá řešit širokou škálu psychických potíží právě přímo v jejich příčně vzniku.

Ceník:

Matrix Reimprinting online: 2000 Kč (cena platí pro účastníky kurzu EFT I.-III.stupeň)
Matrix Reimprinting online:
(bez předchozí účasti na kurzu EFT I.-III. level)  2.500 Kč
Individuální on-line kurz Matrix Reimprinting pro jednotlivce:
přes skype je 4.500 Kč (akce do června 2024 – sleva 15%)

Jak probíhají kurzy webináře Matrix Reimprinting On-line (po Skype)

On-line kurz Matrix Reimprinting je určen pro jednotlivce a malé skupiny a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Je pro Vás připraven dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Kurz Matrix Reimprinting on-line je zaměřen především prakticky. Výhodou on-line kurzu Matrix Reimprinting je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Matrix Reimprinting obsahuje 4-5 hodin individuální výuky v jednom dni na základě Vašich časových možností.

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz:

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů