Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé je navazující kurz pro vřechny absolventy kurzu Regresní terapie pro začátečníky – HAP I. (Hlubinná abreaktivní psychoterapie).

Termíny kurzů

On-line webinář  Regrese – regresní terapie pro pokročilé (Skype): Kurz je určený pro absolventy HAP I., termín je vždy domluven  s účastníky kurzu HAP I. online. Kurz je vedený živě v reálném čase

Co se naučíte

Naučíte se pokročilé terapeutické techniky Regrese (regresní terapie pro pokročilé), založené na zpracování traumatických zážitků z blízké i dávné minulosti. Naučíte práci s přivtělenými entitami a práce na dálku – tzn. práce přes médium – prostředníka. Po absolvování kurzu regresní terapie budete schopni „čistit“ klienty i své okolí od entit, které se z jakéhokoliv důvodu zdržují v místech či u osob, což automaticky brání jejich vlastnímu rozvoji.

Cena: 2.500Kč

Jak se přihlásit

Na kurz se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám velmi rychle zašlu veškeré detailní informace.

Kurz Regrese – Hlubinné  abreaktivní psychoterapie I. pro začátečníky

Regresní terapie II. pro pokročilé navazuje na kurz regresní terapie I. pro začátečníky. V případě zájmu o regresní terapii doporučuji absolvovat oba kurzy. Více informací o kurzu regrese pro začátečníky HAP I.

Formulář pro přihlášení na Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů