Terapie Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě je vystavěná na vnitřním dialogu s nevědomím. Kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI je zaměřen na praktické sebepoznání a identifikaci třech základních principů – archetypů psychiky a nevědomí, které určují naší osobnost, naše vnímání, prožívání, chování a skutky. Tyto principy jsou „vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě – (mu-že-di)“.


Termíny kurzu:

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI se naučíte pracovat s vizualizačními technikami, díky kterým se dostanete do svého podvědomí a můžete poznat své vnitřní archetypy – vnitřního muže, vnitřní ženy a vnitřního dítěte. Osvojíte si schopnost vedení vnitřního dialogu, práce s nimi, a jejich uvedení do rovnováhy v běžném životě. Na kurzu se také naučíte, jak správně aplikovat tuto techniku na sebe a na Vaše klienty. Kurz je sebezkušenostní, to znamená, že v průběhu kurzu prožijete zároveň celou terapeutickou techniku sami na sobě. Kurz obsahuje cca. 12 hodin praktické výuky ve vedení terapie.

Náplň kurzu

  • teorie a rozdělení vnitřních archetypů – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě MUŽEDI
  • vizualizační cvičení
  • metodika k vedení vnitřního dialogu
  • pracovní návody a vizualizace

Přečtěte si celý článek o Práci s vnitřními archetypy – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě >>>>   

Jak probíhají kurzy Práce s vniřními archetypy On-line (po Skype)

On-line kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI – práce s vnitřními archetypy, je určen pro menší skupinu nebo jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Součástí kurzu je dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Během kurzu projdete celou technikou sami osobně. Výhodou on-line kurzu Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž obsahuje 13 hodin výuky rozdělené do čtyřech učebních bloků – tedy do čtyřřech dnů, na základě Vašich časových možností.

Dopručení: kurz je dobré rozdělit tak, aby mezi jednotlivými setkáními bylo vždy pár volných dnů, kvůli optimálnějšímu průběhu přenastavení vzorců v podvědomí, které potřebují nějaký čas pro svou rekonstrukci.

Cena:

Cena individuálního Online kurzu: 8.500 Kč (kurz je určený pouze pro jednoho účastníka)

KURZ JE ZAKONČEN CERTIFKÁTEM

Jak se přihlásit na kurz:

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email co nejrychleji odešlu veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz nebo terapii:

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů