Jak budou probíhat naše společná sezení

Při prvním sezení důkladně probereme Váš problém a stanovíme terapeutický postup. Domluvíme nebo alespoň přibližně stanovíme počet terapií, jednotlivých sezení a intervaly mezi nimi. Většinou již na prvním sezení začneme rovnou terapeuticky pracovat, pokud nám to čas dovolí. Obvykle se budeme setkávat jednou měsíčně, v případě akutní potřeby častěji. V den terapie je dobré zmírnit pracovní tempo a po terapii nepřetěžovat organismus a spíše zvolnit. Také doporučuji den před terapií nekonzumovat nadměrně alkohol.

Volba vhodné terapie

Na základě a typu problému najdeme optimální metodu pro jeho vyřešení. Pracuji s ověřenými technikami jako je Regresní terapie – hlubinná abreaktivní psychterapie, rozsáhlým množství asociačních technik (Symbolová terapie vhledem, Práce s vnitřním mužem, ženou a dítětem – MUŽEDISituační alfa terapie, EFT – technika emocionální svobody, atd.), jejichž účinnost je založená především na práci s podvědomím. Právě podvědomí je zdrojem problémů jak v psychické, tak ve fyzické rovině. Budeme se tedy snažit tyto příčiny na podvědomé úrovni nalézt, zpracovat a odstranit.

Rady a tipy pro Vás – budoucí či stávající klienty

Při vstupu do jakékoliv psychoterapie nebo terapie je potřeba počítat především s tím, že žádný terapeut či psycholog nedokáže problémy vyřešit za Vás – klienty. Terapeut, psycholog nebo psychoterapeut je vždy v roli průvodce, prostředníka a pomocníka navést Vás k vlastnímu vyřešení Vašich potíží. Psychoterapeut a terapeut k tomu využívá celou řadu ověřených psychoterapeutických technik, díky kterým to můžete dokázat.

Do terapie byste měli vstupovat dobrovolně a s vnitřním odhodláním – změnit svůj stav.

Jak se přihlásit na konzultaci nebo na terapii

V případě zájmu o psychologické poradenství, absolvování terapie nebo konzultaci online po Skype, vyplňte prosím formulář ve spodní části stránky nebo mi zašlete email. Do zprávy se pokuste co nejpřesněji popsat Vaše potíže. Nebojte se rozepsat, a to i v případě, že se Vám o Vašich problémech „špatně“ hovoří. Pokuste se co nejvíce nastínit, co Vás trápí.

Nejpozději do 2 pracovních dnů se Vám ozvu zpět a navrhnu Vám konkrétní terapeutický postup (typ metody) nebo konzultaci. Dohodneme se také na termínu našeho setkání online.

Na Váš email Vám samozřejmě zašlu instrukce k připojení online pomocí Skype.

 

Mám zájem o konzultaci nebo terapii

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů