Terapie vnitřního muže, ženy a vnitřního dítěte je založená na mentálních asociačních mechanismech. Během jednotlivých sezení je klient veden do svého podvědomí, a to přímo k principům archetypů vnitřního muže, ženy a dítěte. Terapie vede k hlubokému prožitku vnitřního nastavení osobnosti, k jejímu pochopení a především k přenastavení neharmonických programů a zátěží. Umožňuje rovněž napravení generačních – rodinných zátěží – vychází ze  systémového pojetí osobnosti. Spadá tedy mezi systémové konstelační terapie.

V průběhu terapie práce s vnitřními archetypy muž – žena – dítě zažijete vlastní „rodinnou konstelaci“. Tato velmi příjemná a zajímavá sebepoznávací terapie pomáhá klienta vést k hluboké vnitřní přeměně osobnosti a pohledu na vlastní život.

V postupu a technice terapie je využívána individuální vizualizace a proces podvědomého prociťování v úrovni hladiny alfa. Součástí terapie je i vypracování individuálního plánu pro práci v osobním a soukromém životě.

Terapii práce s vnitřním mužem – ženou a dítětem je vhodné aplikovat při:

  • při sníženém sebevědomí, sebedůvěře
  • pochopení a odstranění příčin problému ve vztazích (partnerské, rodinné)
  • nápravě chybných sociálních vzorců
  • emoční nerovnováze (deprese, úzkosti, různé formy strachů)

Délka terapie:

Terapie se sestává ze  4 sezení dle potřeby. Jedno sezení zpravidla trvá přibližně 1,5 hodiny.

Více informací o tom, jak probíhají sezení a terapie se dozvíte zde >>

Jak se přihlásit na konzultaci nebo na terapii

V případě zájmu o psychologické poradenství, absolvování terapie nebo konzultaci online po Skype, vyplňte prosím formulář ve spodní části stránky nebo mi zašlete email. Do zprávy se pokuste co nejpřesněji popsat Vaše potíže. Nebojte se rozepsat, a to i v případě, že se Vám o Vašich problémech „špatně“ hovoří. Pokuste se co nejvíce nastínit, co Vás trápí.

Nejpozději do 2 pracovních dnů se Vám ozvu zpět a navrhnu Vám konkrétní terapeutický postup (typ metody) nebo konzultaci. Dohodneme se také na termínu našeho setkání online.

Na Váš email Vám samozřejmě zašlu instrukce k připojení online pomocí Skype.