EFT (Kurz I. – III. stupeň) – technika emoční svobody (Emocional freedom techniques)

Hledáte účinnou metodu, jak se zbavit svých emocionálních bloků a traum? Zkuste terapii EFT! Tento kurz je navržen tak, aby vám pomohl objevit a léčit emoční traumata, která vám brání žít naplno a dosahovat svých cílů.

Terapie EFT je založena na kombinaci technik psychologie, akupresury a neurovědy. Jednoduše řečeno, tato terapie používá jemné klepání na určitá místa těla, která jsou propojena s emocionálními stavy a traumaty. Tímto klepáním se uvolňují blokády a trauma se mohou rozplynout.

Kurz EFT je navržen tak, aby vás naučil kompletní metodu a poskytl vám praktické nástroje pro použití v každodenním životě. Na kurzu se naučíte, jak identifikovat vaše emocionální bloky a traumata a poté je pomocí klepání postupně uvolňovat.

Kurz terapie EFT je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit účinnou metodu, jak pomoci sobě a svým klientům při potížích jako je např. úzkost, fobie, deprese nebo chronické bolesti. Tento kurz může být také prospěšný pro terapeuty, kteří hledají nové techniky pro své klienty.

Získejte kontrolu nad svými emocemi a začněte žít naplno! Zaregistrujte se na kurz terapie EFT a začněte svou cestu ke zdravému a šťastnému životu.

Co je EFT?

EFT je praktický terapeutický nástoj, který nachází stále větší oblibu mezi terapeuty i klienty. Nesmírnou výhodou EFT je i její nezávislost na terapeutovi a výborně může sloužit i jako autoterapie.  Patří mezi tzv. „lehké techniky“. Příjemnou cestou dokáže pracovat s negativními lidskými emocemi a mentálními vzorci. Je právem nazývána „emocionální verzí akupunktury“, jelikož kombinuje stimulaci akupresních bodů s psychologickým zpracováváním potíží. Metoda je kombinovatelná s různými terapeutickými směry.

Termíny kurzů

Termín konáníFormaPočet volných míst
8.-9.6.2024 (10:00-16:00)online-skypeKURZ OBSAZEN
14.-15.9.2024 (10:00-16:00)online-skype9
individuální termín pro 1 účastníkaonline-skype1

Co se na kurzu EFT I. – III. stupeň naučíte?

 • Změnit původní nevhodné mentální vzorce a přesvědčení
 • Zpracovávat somatické, psychosomatické a psychické problémy (deprese, fobie, úzkosti, strachy, panické stavy, somatické symptomy, poruchy příjmu potravy, závislosti apod…)
 • Nalézt nový způsob pohledu na sebe a okolí
 • Odstranit negativní přesvědčení (nedostatek lásky, hojnosti, sebelásky, odpuštění, apod.)
 • Zpracovávat traumata a traumatické události, které způsobují negativní emoční stavy
 • Nastartovat seberealizaci a mít plnohodnotný úspěch v životě
 • Objevit životní hojnost (finanční i vztahovou)
 • Pracovat se tématy strachů, fobií, pocity nejistoty, nesebedůvěry, depresí, nedostatků motivace a sebepřijetí, závislostí, zkvalitnění partnerských vztahů, sexuálního života, redukce tělesné hmotnosti a jinými sebeomezujícími nastavení

Výhody EFT

 • Nestereotypnost
 • EFT je vhodná jak pro klienty, stejně tak ji můžeme aplikovat sami na sobě
 • Hravá a zábavná forma terapie
 • Umožňuje nový pohled na sebe a na dění kolem nás
 • Pochopení podstaty toho, proč a jak jednáme
 • Rychlý způsob řešení problémů již během jednoho sezení
 • Má trvalé výlsedky
 • Zaměřuje na celého člověka (nikoliv na lokální onemocnění), aktivuje CNS, stimuluje endorfiny a má analgetický účinek
 • Stimuluje imunitní systém, urychluje autoregeneraci
 • Pracuje s psychosomatickými problémy a kognitivní myslí

Jak probíhají kurzy – webináře EFT stupeň I. – III. On-line (po Skype)

On-line kurz EFT I. – III. stupeň je určen pro jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Předem obdržíte dostatek písemných materiálů. Kurz EFT on-line je především praktický a je zcela interaktivní. Výhodou on-line kurzu EFT je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz EFT obsahuje 12 hodin individuální výuky rozdělené do jednoho nebo dvou dnů, na základě Vašich časových možností.

Cena kurzu online: 4.500 Kč

Individuální on-line kurz pro jednoho účastníka: 12.000Kč (časově dle Vašich možností)

Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Navazující Kurz Matrix reimprinting

Po kurzu  EFT level I.-III. se můžete zúčastnit kurzu Matrix reimprinting a obohatit své znalosti a praktické využití techniky EFT. Více informací o kurzu Matrix reimprinting naleznete zde>>>

Články o EFT

Co je EFT >>>čti celý článek
Co jsou mentální vzorce>>>čti celý článek
Jak vzniká trauma>>>čti celý článek

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám velmi rychle zašlu veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz:

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů