Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

 Kurz regresní terapie pro pokročilé je určen pouze pro absolventy kurzu regresní terapie pro začátečníky – HAP I. (Hlubinná abreaktivní psychoterapie).

Termíny kurzů

Praha 2, Italská 2, Centrum zdraví Natura:  28.9.2019 (11-19 hod.)
nebo

On-line (Skype seminář) – termín kurzu bude upřesněn a bude vždy dohodnut s účastníky kurzu HAP I. online, předpokládaný termín (léto/podzim 2019)

 

Co se na kurzu regrese naučíte?

Naučíte se pokročilé terapeutické techniky regrese, založené na zpracování traumatických zážitků z blízké i dávné minulosti. Kurz je zaměřen na práci s přivtělenými entitami a práce na dálku – tzn. práce přes médium. Po absolvování kurzu regresní terapie budou uchazeči schopni čistit klienty i své okolí od entit, které se z jakéhokoliv důvodu zdržují v místech či u osob, což automaticky brání jejich vlastnímu rozvoji.

Jak probíhají osobní kurzy regrese (v Praze)

Osobní kurz regresní terapie pro pokročilé (HAP II.) – hlubinné abreaktivné psychoterapie obsahuje 11h teoretické a praktické výuky techniky rozdělené do dvou dnů.

Jak probíhají kurzy regrese On-line (po Skype)

On-line kurz regresní terapie pro pokročilé je určen pro menší skupinu absolventů kurzu regresní terapie pro začátečníky (HAP I.) a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Výhodou on-line kurzu regrese je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Regrese II. pro pokročilé obsahuje 11 hodin výuky rozdělené do dvou dnů.

Kurz HAP II. pro pokročilé je zakončen certifikátem

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie – regrese pořádám od r. 2007 s laskavým svolením autora terapie pana A. Dragomireckého, u kterého jsem absolvovala výcvik v r. 2004/2005.

Cena kurzu regrese je 2.000Kč


Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Kurz Regrese – Hlubinné  abreaktivní psychoterapie I. pro začátečníky

Kurz Regresní terapie II. pro pokročilé navazuje na kurz regresní terapie I. pro začátečníky. V případě zájmu o regresní terapii doporučuji absolvovat oba kurzy. Více informací o kurzu regrese pro začátečníky HAP I.

 

Formulář pro přihlášení na kurz/y

(*)

(*) - povinné položky

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů