Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé je určen pouze pro absolventy kurzu Regresní terapie pro začátečníky – HAP I. (Hlubinná abreaktivní psychoterapie).

Termíny kurzů

On-line webinář  Regrese – regresní terapie pro pokročilé (Skype)- 26.2.2023 (9:00-15:00/16:00), pro absolventy kurzu HAP I., termín kurzu je vždy domluven  s účastníky kurzu HAP I. online. Kurz je vedený živě v reálném čase

Co se na kurzu naučíte

Naučíte se pokročilé terapeutické techniky Regrese (regresní terapie pro pokročilé), založené na zpracování traumatických zážitků z blízké i dávné minulosti. Kurz je zaměřen na práci s přivtělenými entitami a práce na dálku – tzn. práce přes médium – prostředníka. Po absolvování kurzu regresní terapie budou uchazeči schopni „čistit“ klienty i své okolí od entit, které se z jakéhokoliv důvodu zdržují v místech či u osob, což automaticky brání jejich vlastnímu rozvoji.

Cena kurzu: 2.500Kč

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Kurz Regrese – Hlubinné  abreaktivní psychoterapie I. pro začátečníky

Kurz Regresní terapie II. pro pokročilé navazuje na kurz regresní terapie I. pro začátečníky. V případě zájmu o regresní terapii doporučuji absolvovat oba kurzy. Více informací o kurzu regrese pro začátečníky HAP I.

Formulář pro přihlášení na Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

    (*)

    (*) - povinné položky

    Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů