Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

Kurz Regrese – regresní terapie pro pokročilé

 Kurz regresní terapie pro pokročilé je určen pouze pro absolventy kurzu regresní terapie pro začátečníky – HAP I. (Hlubinná abreaktivní psychoterapie).

Termíny kurzů

On-line webinář  Regresní terapie (Skype)- 17.10. 2021 (9:00 – 16:00 hod.) – pro absolventy kurzu HAP I.. Jinak termín kurzu je vždy domluven  s účastníky kurzu HAP I. online
Kurz je vedený živě v reálném čase
nebo
Pelhřimov: 
termín bude upřesněn(kurzy jsou zrušeny z důvodů vládních zákázů a příkazů)

Co se na kurzu naučíte

Naučíte se pokročilé terapeutické techniky regrese, založené na zpracování traumatických zážitků z blízké i dávné minulosti. Kurz je zaměřen na práci s přivtělenými entitami a práce na dálku – tzn. práce přes médium – prostředníka. Po absolvování kurzu regresní terapie budou uchazeči schopni „čistit“ klienty i své okolí od entit, které se z jakéhokoliv důvodu zdržují v místech či u osob, což automaticky brání jejich vlastnímu rozvoji.

Jak probíhají osobní kurzy regrese

Osobní kurz regresní terapie pro pokročilé (HAP II.) – hlubinné abreaktivné psychoterapie obsahuje 8 hodin teoretické a praktické výuky techniky, rozdělné do dvou dnů.

Náplň kurzu Regrese II.

  • Teorie práce s entitami a práce přes médium, praktická ukázka práce, praxe účastníků – práce v páru
  • praktická část vedení regresní terapie v podobě několikahodinových audionahrávek sezení s reálnými klienty ve formátu MP3 (obdrží každý účastník po kurzu)

Jak probíhají kurzy – webináře regrese On-line (po Skype)

On-line kurz regresní terapie pro pokročilé je určen pro menší skupinu absolventů kurzu regresní terapie pro začátečníky (HAP I.) a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Výhodou on-line kurzu regrese je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Regrese II. pro pokročilé obsahuje 8 hodin výuky, která probíhá jeden den. Praktická část kurzu je nahrazena několikahodinovými záznamy ze sezení s reálnými klienty. Záznamy jsou plně zaměřeny na obsah učiva z pokračujícího kurzu.

Kurz HAP II. pro pokročilé je zakončen certifikátem

Kurz Hlubinné abreaktivní psychoterapie – regrese pořádám od r. 2007 s laskavým svolením autora terapie pana A. Dragomireckého, u kterého jsem absolvovala výcvik v r. 2004/2005.

Cena kurzu regrese je 2.000Kč


Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Kurz Regrese – Hlubinné  abreaktivní psychoterapie I. pro začátečníky

Kurz Regresní terapie II. pro pokročilé navazuje na kurz regresní terapie I. pro začátečníky. V případě zájmu o regresní terapii doporučuji absolvovat oba kurzy. Více informací o kurzu regrese pro začátečníky HAP I.

 

Formulář pro přihlášení na kurz/y

(*)

(*) - povinné položky

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů