Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte

Terapie Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě je vystavěná na vnitřním dialogu s nevědomím. Kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI je zaměřen na praktické sebepoznání a identifikaci třech základních principů – archetypů psychiky a nevědomí, které určují naší osobnost, naše vnímání, prožívání, chování a skutky. Tyto principy jsou „vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě – (mu-že-di)“.


Termíny kurzu

Online individuální kurzy : termín na základě domluvy
nebo
Pelhřimov
: termín bude upřesněn

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI se naučíte pracovat s vizualizačními technikami, díky kterým se dostanete do svého podvědomí a můžete poznat své vnitřní archetypy – vnitřního muže, vnitřní ženy a vnitřního dítěte. Naučíte se s nimi vést vnitřní dialog, pracovat s nimi, a uvádět je do rovnováhy v běžném životě. Na kurzu se také naučíte, jak správně aplikovat tuto techniku na sebe a na Vaše klienty. Kurz je sebezkušenostní, to znamená, že v průběhu kurzu prožijete zároveň celou terapeutickou techniku sami na sobě.

Náplň kurzu

  • teorie a rozdělení vnitřních archetypů – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě MUŽEDI
  • vizualizační cvičení
  • metodika k vedení vnitřního dialogu
  • pracovní návody a vizualizace

Přečtěte si celý článek o Práci s vnitřními archetypy – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě >>>>   

Jak probíhají osobní kurzy Práce s vnitřním mužem, ženou a dítětem

Osobní kurzy Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž jsou určeny pro menší skupiny a konají se v Pelhřimově o víkendu ve stanoveném termínu. Kurzy Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž obsahují 7-8 hodin teoretické i praktické výuky. Kurzy Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž jsou interaktivní a zaměřeny především na praxi.

Jak probíhají kurzy regrese On-line (po Skype)

On-line kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI – práce s vnitřními archetypy, je určen pro menší skupinu nebo jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Je pro Vás připraven dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Během kurzu projdete celou technikou sami osobně. Výhodou on-line kurzu Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž obsahuje 5-6  hodin výuky rozdělené do jednoho nebo dvou dnů, na základě Vašich časových možností.

Cena individuálního Online kurzu (po Skype) je 5.700Kč
Cena skupinového kurzu v Pelhřimově je 3.000Kč
(kurzy jsou zrušeny z důvodů vládních zákázů a příkazů)

Kurz je zakončen certifikátem

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz/y

    (*)

    (*) - povinné položky

    Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů