Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte

Terapie Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě je vystavěná na vnitřním dialogu s nevědomím. Kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI je zaměřen na praktické sebepoznání a identifikaci třech základních principů – archetypů psychiky a nevědomí, které určují naší osobnost, naše vnímání, prožívání, chování a skutky. Tyto principy jsou „vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě – (mu-že-di)“.


Termíny kurzu

Online individuální kurzy pro jednotlivce : termín na základě domluvy

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI se naučíte pracovat s vizualizačními technikami, díky kterým se dostanete do svého podvědomí a můžete poznat své vnitřní archetypy – vnitřního muže, vnitřní ženy a vnitřního dítěte. Naučíte se s nimi vést vnitřní dialog, pracovat s nimi, a uvádět je do rovnováhy v běžném životě. Na kurzu se také naučíte, jak správně aplikovat tuto techniku na sebe a na Vaše klienty. Kurz je sebezkušenostní, to znamená, že v průběhu kurzu prožijete zároveň celou terapeutickou techniku sami na sobě. Kurz obsahuje cca. 12 hodin praktické výuky ve vedení terapie.

Náplň kurzu

  • teorie a rozdělení vnitřních archetypů – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě MUŽEDI
  • vizualizační cvičení
  • metodika k vedení vnitřního dialogu
  • pracovní návody a vizualizace

Přečtěte si celý článek o Práci s vnitřními archetypy – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě >>>>   

Jak probíhají kurzy Práce s vniřními archetypy On-line (po Skype)

On-line kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI – práce s vnitřními archetypy, je určen pro menší skupinu nebo jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Je pro Vás připraven dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Během kurzu projdete celou technikou sami osobně. Výhodou on-line kurzu Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž obsahuje 8-10  hodin výuky rozdělené do dvou až třech dnů, na základě Vašich časových možností.

Cena individuálního Online kurzu (po Skype) je 8.400 Kč

Kurz je zakončen certifikátem

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz/y

    (*)

    (*) - povinné položky

    Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů