Kurz Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte – MUŽEDI

Terapie vnitřního muže, ženy a dítěte
Terapie Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě je vystavěná na vnitřním dialogu.  Kurz je zaměřen na praktické sebepoznání a identifikaci třech základních principů – archetypů psychiky a podvědomí, které určují naší osobnost, naše vnímání, prožívání, chování a skutky. Tyto principy jsou „vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě – (mu-že-di)“.

Termíny kurzů

On-line (Skype) – individuální termíny pro jednotlivce (5h výuky)
Praha, Italská 2, Praha 2 – léto  2019 – bude upřesněn  (víkend, denně 11:00 – 19:00 hod)

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu projdete a vizualizačními technikami, díky kterým se dostanete do svého podvědomí a můžete poznat své vnitřní archetypy – vnitřního muže, vnitřní ženy a vnitřního dítěte. Naučíte se s nimi vést vnitřní dialog, pracovat s nimi, a uvádět je do rovnováhy v běžném životě. Na kurzu se také naučíte, jak správně aplikovat tuto techniku na Vaše klienty.

Náplň kurzu

  • teorie a rozdělení vnitřních archetypů – vnitřní muž, vnitřní žena a vnitřní dítě MUŽEDI
  • vizualizační cvičení
  • metodika k vedení vnitřního dialogu
  • pracovní návody a vizualizace

Jak probíhají osobní kurzy regrese (v Praze)

Osobní kurzy Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž jsou určeny pro menší skupiny a konají se v Praze o víkendu ve stanoveném termínu. Kurzy Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž obsahují 8 hodin teoretické i praktické výuky. Kurzy Vnitřních archetypů – vnitřní žena, vnitřní muž jsou interaktivní a zaměřeny především na praxi.

Jak probíhají kurzy regrese On-line (po Skype)

On-line kurz Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž je určen pro menší skupinu nebo jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Je pro Vás připraven dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Během kurzu projdete celou technikou sami osobně. Výhodou on-line kurzu Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Práce s vnitřními archetypy – vnitřní žena, vnitřní muž obsahuje 5  hodin výuky rozdělené do jednoho nebo dvou dnů, na základě Vašich časových možností.

Cena kurzu v Praze je 3.000Kč
Cena individuálního Online kurzu (po Skype) je 3.700Kč

Kurz je zakončen certifikátem

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

Formulář pro přihlášení na kurz/y

(*)

(*) - povinné položky

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů