Kurz Matrix Reimprinting

Unikátní terapeutická technika Matrix Reimprinting umožňuje uvolnit traumatické události nebo traumata, změnit vnitřní obrazy psychiky a tím i naše přesvědčení. Naše vnitřní přesvědčení jsou založená na nedostatku dostupných zdrojů, které drží záznamy z minulosti v našich energetických polích. Matrix Reimprinting se využívá jako nadstavba nebo soušást technik EFT a NLP. Pracuje s podvědomím lidské psychiky a mění zažité emoční a mentálně vzorce. Rekonstruuje naše vědomí a podvědomí přímo v energetické matrici energetického systému. Terapie Matrix reimpring je skvěle kombinovatelná se všemi podčástmi EFT a NLP.


On-line webinář Matrix Reimprinting (Skype) – individuální termíny pro jednotlivce na základě dohody(4-5hodin výuky), kurz je vedený živě v reálném čase
Pelhřimov:  termín bude upřesněn(kurzy jsou zrušeny z důvodů vládních zákázů a příkazů)

Co se na kurzu Matrix Reimprinting naučíte?

  • Zpracovat traumata z dětství a minulosti
  • Uvolnit negativní a omezující podvědomá přesvědčení
  • Odstranit neharmonické emoce
    (různé formy strachů, úzkosti, fobie, vzteky, pocity viny, křivdy, studu apod.)
  • Pomoci při nízkém sebevědomí a nesebedůvěře
  • Nalézt odpuštění druhým lidem i sobě
  • Nastartovat vlastní potenciál a sebeúctu

Co je Matrix Reimprinting

Terapie Matrix Reimprinting je technika, která využívá stimulaci (poklepávání) akupresních bodů v kombinaci s vizualizací. Vizualizace se odehrává na podvědomé úrovni přímo v příčině nastavení psychiky. Příčiny problémů, jako jsou negativní emoce nebo omezující myšlenková přesvědčení, se v průběhu terapie mění. Staré neharmonické podvědomé vzorce se nahrazují novými – harmonickými. Tento proces pak nastoluje rovnováhu v emocích, zvyšuje životní energii a pomáhá nalézt pozitivní vztah k sobě. Matrix Reimprinting vychází z faktu, že podvědomé nastavení, tzv. programy řídí 95-98% chování a vtiskují se do člověka od jeho narození, přibližně do 6ti let věku (traumaty, špatné pochopení situace a pozorování chování druhých). Tyto programy vytvářejí vnitřní obraz o světu a o sobě, a mají tendenci se stále aktualizovat a znovu manifestovat. Celý organismus – tělo (DNA, hormonání systém), mysl a emoce jsou neustále pod vlivem těchto programů. Převážná většina psychických a fyzických onemocnění vzniká v důsledku jejich dlouhodobého působení. Matrix reimprinting pomáhá řešit širokou škálu psychických potíží právě přímo v jejich příčně vzniku.

Jak probíhají osobní kurzy Matrix Reimprinting

Osobní kurzy Matrix Reimprinting jsou určeny pro menší skupiny a konají se v Pelhřimově v sobotu nebo vneděli. Kurz zahrnuje 5hodin teoretické a praktické výuky. Kurzy Matrix Reimprintingu jsou interaktivní a zaměřeny především na praxi.

Jak probíhají kurzy webináře Matrix Reimprinting On-line (po Skype)

On-line kurz Matrix Reimprinting je určen pro jednotlivce a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Je pro Vás připraven dostatek písemných materiálů a naprosto individuální výuka techniky. Kurz Matrix Reimprinting on-line je zaměřen především prakticky. Výhodou on-line kurzu Matrix Reimprinting je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova. On – line kurz Matrix Reimprinting obsahuje 4-5 hodin individuální výuky v jednom dni na základě Vašich časových možností.

Cena kurzu Matrix Reimprinting v Pelhřimově je 1.900Kč
Cena individuálního on-line kurzu Matrix Reimprinting
přes skype je 2.500Kč
Každému účastníku kurzu poskytuji následné bezplatné poradenství v jeho praxi.

Kurz je zakončen certifikátem

Jak se přihlásit na kurz

Na oba kurzy (osobní nebo on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám budou zaslány veškeré detailní informace o kurzu.

 

Formulář pro přihlášení na kurz/y

(*)

(*) - povinné položky

Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů