Co je neurografika

Neurografika je terapeutická metoda, která pracuje s vědomím a podvědomím. Neurografika spojuje kresbu a psychologie s hlubokým a trvalým terapeutickém účinkem. Dokáže pracovat s každým vnitřním tématem, problémem, bolestivou emocí, nebo špatným mentálním nastavením. Neurografika je příjmený způsob spojení se se svým podvědomím. V tomto procesu spojení a hluboké sebereflexe pomáhá terapeut klientovi dosáhnout trvalých harmonických změn v životě.

Každá neurografická tvorba je jedinečným procesem, během něhož se skloubí část psychiky kreslícího s celkovým kontextem reality jeho života. 

V neurografice používáme tzv. Algoritmy – předem stanovéná schámata kresby a postupu při řešení problémů. Tato schémata pro klienta vybírá buď terapeut nebo si je klient volí sám.

Potřebuji umět kreslit?

Kreslit s terapeutickou metodou neurografiky může každý, dokonce i ten, kdo naposledy držel pastelky v ruce v mateřské školce. Není potřeba žádného talentu. Při kresbě se všem zcela přirozeně rozvíjejí mozková centra určená pro kresbu a kresba se za pár minut stane velmi přirozenou a jednoduchou. V průběhu kreslení se zesilují v mozku alfa vlny, dochází k jeho synchronicitě, jsou stimulována emoční, motorická a další centra, která rozvíjejí naši kreativitu.

Jak probíhá terapie neurografikou?

Individuální sezení neurografiky probíhají online přes skype. Na setkání nejprve probereme Váš problém a stanovíme si pracovní plán. Společně pak budeme kreslit. Po celou dobu kresby Vás budu provádět a pomáhat Vám porozumět vašemu obrázku, který odráží vaše téma a vnitřní nastavení. Postupně budeme nacházet řešení, zdroje ke řešení a budeme transformovat vaše poznání skrze kresbu takovým způsobem, aby se přerámovala komplexně neuronová síť. Doporučuji mít k dispozici alespoň integrovanou web kameru, abych mohla mít možnost nahlédnout na vaši kresbu.

Kolik obrázků potřebujeme k docílení změny?

Terapeutická metoda Neurografiky nemá žádná omezení, ani přesně daný počet sezení nebo obrázků, které musíme vyhotovit, aby se náš stav změnil. Vše je velmi individuální proces. Faktem ale je, že s každým obrázkem přichází silná uvědomění a poměrně rychlé změny k lepšímu a klient se vždy posouvá blíže k vnitřní rovnováze. Někomu postačí k vyřešení svých potíží jedno nebo dvě sezení, někdo potřebuje kreslit déle. Pozitivní změna ale přijde vždy po každém sezení.

Jak dlouho trvá sezení s neurografikou?

Sezení trvá zpravidla 2-3 hodiny

Cena sezení: 1.800 – 2.500 Kč

Co potřebuji na sezení

Tvrdší papír A4, barevné fixy, tenké fixy 0.4.mm nebo 0.5 mm (linery) – alespoň černý, pastelky, tužku a ořezávátko.

Neurografika pomáhá při:

  • emočních problémech (deprese, úzkosti, strachy)
  • nízkém sebevědomí
  • pocitu zaseknutí se
  • nerozhodnost v životě
  • ztráta životní motivace a smyslu
  • vztahové problémy
  • těžké a bolestivé životní situace

DÁRKOVÝ POUKAZ

Věnujte svým blízkým nevšední prožitek v podobě individuálního online sezení s neurografickou terapií. Poukaz můžete objednat níže pomocí formuláře. Stačí do zprávy napsat „dárkový poukaz“. Po objednání Vám mailem zašlu veškeré podkaldy k platbě dárkového poukazu a veškeré informace pro obdarovaného (jak rezervovat termín apod.), a poté poukaz v elektronické podobě. Můžete ho pak vytisknout nebo ho poslat obdarovávanému také v elektronické podobě. Každý poukaz je opatřen originálním kódem, kterým se pak účastník sezení prokáže. Cena dárkového poukazu: 2.500 Kč

 

Jak se přihlásit na terapii Neurografikou

Na sezení s neurografikou (on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám zašlu veškeré detailní informace a návrh termínu našeho setkání.

Formulář pro přihlášení na terapii Neurografikou

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů

Ukázka metody Neurografiky

Videa s neurografikou

Ukázka práce algoritmu Odstranění omezení. Pomocí téhoto algoritmu otiskujeme nové vzorce vnímání negativních emocí a vnitřních přesvědčení, které nám brání k dosažení rovnováhy v životě. Běheme práce se dostáváme do lehkého transu a za pomocí vhodného terapeutického  vedení rozmlouváme se svým podvědomím. Jeden s nejmocnějších algoritmů Neurografické kresby pro vnitřní dialog se sebou.

Ukázka práce s Neurografikou v detailu. Detail zpracování všech linií tvoří podstatnou část procesu změnu v houbce naší psychiky. Na provní pohled vše vypadá jako zkouška z trpělivosti, ale proces jde naprosto volně a s lehkostí.

Kresba algoritmu Neurolotos. Lotos v archetypálním světě znamená růst a rozvoj. A tak i my se někdy ocitáme v situaci, kdy potřebujeme doplnit energii, dopřát si rozvíjení sebe, vystoupit ze stagnace nebo překročit svá omezení a komfortní zóny. Kresba neurolotosu pomáhá znovu objevit svou životní sílu, sebedůvěru a nalézt zdroje k uskutečnění našich potřeb a přání.

NeuroART. Neuroart je pokročilá verze Neurografické kresby, kdy můžeme pracovat s jakýmkoliv tématem nebo kreslit „jen tak“. Každá kresba nás však v průběhu dostává hluboce ke kořenům naší mysli a pomáhá nám spojit se se sebou a svou podstatou.

Video – návody pro úplné začátečníky