Ráda bych Vás pozvala ke krátkým, svižným a zábavným videím „Psychostřípky„, které Vám pomohou lépe porozumět psychologii a psychoterapii, a zlepšit tak Vaše mentální zdraví, pohled na sebe a porozumění toho, proč se Vám v životě děje právě to či ono. V každém videu se zaměřuji na jedno konkrétní téma z oblasti psychologie a snažím se ho přiblížit zábavnou formou. „Psychostřípky“ jsou ideální pro ty, kteří si chtějí rychle a snadno osvojit nové poznatky z psychologie, aniž by museli investovat velké množství času nebo energie.

…Stačí si zapnout video a za několik minut se dozvědět něco nového a užitečného.

Podvědomá mentální přesvědčení

Mentální přesvědčení ovlivňují naše myšlení, jednání a kvalitu života. Podívejte se na příklady toho, jak některá přesvědčení fungují, jak se projevují a jak mohou omezovat náš život, dosahování našich snů a cílů. Objevte sílu myšlenek a naučte se myslet jinak.

Vliv prenatálního stádia na psychiku

Ve videu jsou prezentovány různé možnosti toho, co vše prožíváme, než vykoukneme na tento zvláštní svět. Video můžete také využítí k SAMOOTESTOVÁNÍ. Text a hudba jsou poskládány „mazaně“ tak, abyste obsah mohli na sebe nechat dopadnout a procítit, jak to s vámi třeba mohlo být na úplném začátku a porozumět tak lépe sami sobě. Stačí si všímat, která část videa s Vámi zarezonuje nějakým pocitem….jakýmkoliv….

Vliv otce v prenatálu na vztahy, které máme v dopělosti

Věděli jste, že vztah, který k vám má váš biologický otec souvisí s tím, jaké vztahy budete mít v dospělosti? V mámině děloze vnímáme nejen matčinu náladu, emoce a myšlenky. Vnímáme i pocity našeho otce, jeho vztah k nám, jeho přijetí či nepřijetí naší bytosti. To, jaký k nám má otec vztah, vytváří základní obraz sebe, kterým se pak často v dospělosti řídíme. Tomuto sebeobrazu podléháme, aniž si to uvědomujeme a chováme se tak, jak nám tento sebe obraz doslova „diktuje“.  Připravila jsem pro Vás video, které mapuje základní kategorie vztahů otce ke svým ještě nenarozeným dětem a to, jak tyto postoje vnímá dítě v děloze. Dále se dozvíte, jak konkrétní postoje otce mohou celoživotně působit na vaše vztahy v dospělosti.

Terapie EFT – Emocional freedom techniques v kostce

Terapie EFT je založena na kombinaci technik psychologie, akupresury a neurovědy. Jednoduše řečeno, tato terapie používá jemné klepání na určitá místa těla, která jsou propojena s emocionálními stavy a traumaty. Toto klepání se uvolňuje blokády a traumata se mohou rozplynout.

Vnitřní muž, žena a vnitřní dítě

Věděli jste, že naše podvědomí každého člověka absorbuje tři hlavní složky? Jsou jím vnitřní žena, muž a vnitřní dítě. Určují naší osobnost, naše vnímání, prožívání, chování a skutky. A věděli jste, že je s nimi možné setkání?

Mohlo by se vám také líbit...

Oblíbené články ...